"Niedzielne grillowanie"

Jak co roku wzięliśmy udział w festynach organizowanych przez KP PSP Olecko i Starostwo Powiatowe w Olecku -"Zdrowa rodzina – szczęśliwa rodzina” i „Bezpieczny Powiat 2017”.

Słoneczne popołudnie 11 czerwca skłoniło bardzo wielu mieszkańców Olecka i okolic do przyjścia na główny plac miasta. Oprócz wielu atrakcji można był tez skorzystać z bezpłatnego poczęstunku. Naszym zadaniem było umilić ten dzień , częstując wszystkich chętnych kiełbaskami z grilla. Z uśmiechami na twarzy porcje wydawali i pan dyrektor, i nauczyciele, i uczniowie. Rozdzieliliśmy ponad 100 kg kiełbasy. Dzięki dobrej organizacji wszystko przebiegało sprawnie. Wiosenną atmosferę podkreślały bukiety żywych kwiatów przygotowane przez naszą nauczycielkę. Nasze stoisko urozmaicały tez informacje o życiu szkoły i kierunkach kształcenia.

Zaangażowani byli pracownicy szkoły (p. Agnieszka i p. Natalia w kuchni przygotowały kiełbaski, p. Zenon dowoził potrzebne sprzęty i produkty), nauczyciele (p. dyr. P. Michniewicz, U. Zaborowska, B. Zabokrzycka, R. Narewska, G. Kopyciński), uczniowie (M. Cichos, W. Kopiczko, D.M. Jabłoński , W. Hodana).

Autor: RN