Podsumowanie akcji "Podaruj książkę bibliotece szkolnej"

Akcja podaruj książkę bibliotece trwała od 01 grudnia 2016 r. do 31 maja 2017 r. W jej wyniku do biblioteki w płynęło 155 pozycji książkowych i 50 płyt dvd Historia II wojny światowej (serial dokumentalny).

Serdecznie dziękujemy darczyńcom: Weronice Celinie Bronikowskiej-Chudy, Urszuli Romotowskiej, Ryszardowi Truchlińskiemu, Joannie Emilii Domańskiej, Annie Kaczor, Piotrowi Bartoszukowi, Mateuszowi Samule, Urszuli Zaborowskiej, Romualdzie Musze-Marciniak, Julicie Machnacz, Małgorzacie Essel, Jolancie Werner, Marzannie Pojawie-Grajewskiej, Patrycji Skrockiej, Dagmarze Gabruś, Pawłowi Dermontowi, Henrykowi Wiszniewskiemu, Kamilowi Łapszysowi, Aleksandrze Truchel, Angelice Kamińskiej, Adamowi Grzędzie, Magdalenie Biedrzyckiej, Kornelii Ogrzal, Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku, Radzie Rodziców przy Zespole Szkól Licealnych i Zawodowych.

Autor: Marzena Wiszniewska