Uczniowie ZSLiZ odebrali świadectwa, nagrody i certyfikaty

23 czerwca 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odebrali świadectwa z ocenami, na które pracowali przez dziesięć miesięcy.

Kilkadziesiąt osób za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymało nagrody książkowe. Najwyższą średnią ocen w Technikum Nr 1 w Olecku uzyskała Martyna Galińska (5.71) kształcąca się w trzeciej klasie w zawodzie technik logistyk ze specjalnością WOJSKOWĄ. W II Liceum Ogólnokształcącym najwyższe oceny wypracował Kamil Niedźwiecki (5.18) realizujący innowację programowo-organizacyjną pod nazwą EDUKACJA POLICYJNO-POŻARNICZA. Uczniowie klas mundurowych uczestniczący w tegorocznym obozie szkoleniowym organizowanym w Klewkach przez Ministerstwo Obrony Narodowej odebrali certyfikaty potwierdzające ich udział w zajęciach. Nasi mundurowcy otrzymali także zaświadczenia potwierdzające przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które prowadzone było w ramach realizacji innowacji programowo-organizacyjnej wpisanej do Rejestru zgłoszonych innowacji w roku 2014 przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.