Wystawa pt. "Podziel się historią" w ramach innowacji pedagogicznej

W ramach realizowanej innowacji pedagogicznej pod nazwą Interaktywne nauczanie historii uczniowie kształcący się w klasach pierwszych włączyli się w przygotowanie wystawy pod tytułem Podziel się historią.

W celu zrealizowania projektu młodzież zebrała eksponaty charakteryzujące Polaków żyjących w 2. poł. XX w. Wystawę dopełniały również eksponaty zgromadzone przed laty przez nauczycieli naszej szkoły. To właśnie dzięki nim osoby urodzone na przełomie XX i XXI w. mogły dopwiedzieć się, do czego służyły krosna i żarna, co wyrabiało się w dzieży i jak chodziło się w drewnianych chodakach. Jak się okazało największą wiedzę na temat urządzeń wykorzystywanych w Pol,sce po II wojnie światowej wykazali się uczniowie kształcący się w pierwszej klasie w zawodzie technik rolnik ze specjalnością Mechanika maszyn rolniczych.

Innowacja realizowana jest przez P. Michniewicza.