Szach, mat i ZSLiZ wygrywa!

14 czerwca 2018 r. uczniowie ZSLiZ w Olecku: Aleksandra Dźwilewska, Karolina Baranowska, Jarosław Zgiet i Paweł Jagielski reprezentowali szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym, który odbył się w ZST w Olecku. Nasi szachiści nie dali szans rywalom, zwyciężając indywidualnie i drużynowo.

Pierwsze miejsce zajęła Ola Dźwilewska (7 pkt.), drugi był Jarek Zgiet (5,5 pkt.),  Paweł Jagielski zajął piąte miejsce (3,5 pkt.), a Karolina Baranowska była siódma (3 punkty). W nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna ZSLiZ, drugie miejsce zajęła reprezentacja ZST w Olecku. Młodym szachistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich chętnych uczniów zapraszamy już od września na darmowe lekcje nauki gry w szachy.

Opracował  i zdjęcia udostępnił  Jan Grzyb.

Autor: Jan Grzyb