Tyle było dni…

To co piękne szybko się kończy. Nadszedł także czas zakończenia niezwykłego etapu, jakim był z pewnością dla tegorocznych maturzystów, czas pobytu w internacie.

26 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów. W okolicznościowym programie artystycznym uczniowie młodszych klas zaprezentowali wskazówki, sentencje i przesłania ludzi sławnych na dalszą wędrówkę życia. Uwieńczeniem chwili wspomnień była prezentacja zdjęć przygotowana przez p. Heleną Szyperek. Gwarancję miłej, serdecznej atmosfery wśród zebranych zapewnił wspólny poczęstunek i upominki. Na zakończenie p. kierownik życzyła uczniom klas maturalnych jak najlepszych wyników egzaminu dojrzałości, mądrości w podejmowaniu wyborów co do dalszej edukacji i samych sukcesów w przyszłości. Całą uroczystość uświetnił bardzo miły gest ze strony absolwentów – podziękowania dla całego grona wychowawców internatu.

Oprawę artystyczną przygotowały: Martyna Galińska, Marlena Snopko, Kaja Andrzejaczek, Katarzyna Buza, Rafał Miezio, Weronika Klaus, Martyna Gotowska i Michał Piekielniak, przy współpracy z  p. Heleną Szyperek i p. Moniką Brodowską.