Spotkanie promocyjno-rekrutacyjne pod hasłem „Wybieram dalszą drogę edukacyjno-zawodową”.

07 marca 2017 r. szkołę odwiedzili studenci i pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

Tegoroczni maturzyści dowiedzieli się,  jakie kierunki i specjalności studiów oferuje ta uczelnia oraz jak przebiega proces rekrutacji. Uczniowie mieli szansę, by zapytać o wszystkie nurtujące ich kwestie związane z wyborem odpowiedniego kierunku.

Studenci przybliżyli młodzieży korzyści płynące z podjęcia studiów w Suwałkach. Zwrócili uwagę na bogatą ofertę kształcenia,  nowoczesną bazę dydaktyczną, a także na zagadnienia związane z rozwijaniem zainteresowań studentów, ich udziałem w różnorodnych projektach oraz współpracy z pracodawcami.

Spotkanie było bardzo interesujące i spotkało się z dużym zainteresowaniem naszych przyszłych abiturientów, a jest nam tym bardziej miło, że wśród studentów są nasi absolwenci (jedna z przybyłych do nas studentek jest właśnie naszą absolwentką).

Opracowała: Cecylia Chilińska – szkolny doradca zawodowy