Jubileuszowa zbiórka żywności

24 i 25 marca odbyła się już trzydziesta zbiórka żywności organizowana przez Caritas Diecezjalny, Parafialny i Szkolny.

Już od 15. lat uczniowie z Zespołu Szkół licealnych i Zawodowych w Olecku należący do Szkolnego Koła Caritas działający pod patronatem Caritas Diecezji Ełckiej i Parafialnego z Parafii N.M.P Królowej Polski w Olecku zbierają żywność. W działania włączyło się także Gimnazjum nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku. To dobrze, że  możemy wspólnie  pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Zbiórki nie byłyby możliwe bez pomocy Księdza Proboszcza, Prezesa Parafialnego Caritas i Dyrekcji Szkoły, właścicieli sklepów wyrażajacych zgodę na inicjowanie akcji na rzecz potrzebujących oraz bez ludzi dobrej woli, którzy chętnie przekazują żywność.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas Dariusz Gałaszewski