Sukces naszych "mundurowych" w Olsztynie

10 listopada w Olsztynie rozpoczęły się powiatowe zawody dla uczniów klas mundurowych i nie tylko w konkurencjach obronnych. Uczniowie rywalizowali ze sobą w róznych kategoriach - szkoły podstawowe i średnie (ponadgimnazjalne).

Rywalizacja toczyła się w strzelaniu, celności w rzucie granatem, biegach na orientację, pomocy przedmedycznej oraz w strzelaniu z broni pneumatycznej i sportowej. Drużyna z ZSLIZ, w skład której weszli st.strz. Zs Hubert Jaroni, strz. ZS Klaudia Zubowicz i strz. ZS Paweł Wasiak, zajęła honorowe 4 miejsce! Do zawodów stanęło ponad 30 zespołów. Opiekę nad grupą sprawowała nauczycielka przedmiotu edukacja wojskowa Eliza Mrzilek-Święcka. Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym zawodnikom!!!!