Zajęcia uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa realizują zajęcia w nowoczesnej pracowni przeznaczonej do kształcenia zawodowego,

która wyposażona jest m.in. w ladę recepcyjną, tablicę interaktywną wraz z projektorem multimedialnym, ekspres ciśnieniowy, kasę fiskalną, zastawy stołowe oraz akcesoria używane do przygotowywania drinków. Zajecia mają na celu przygotowanie młodzieży do egzaminów zawodowych z kwalifikacji T.11. Planowanie i realizacja usług w recepcjii T.12. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. W przyszłości przyszli hotelarze będą realizowali takze praktykę zawodową u najlepszych pracodawców w Polsce, np. w Hotelu ZAMEK w Rynie, Hotelu Marriott w Warszawie.