zsliz.olecko1@gmail.com

ul. Gołdapska 29

Jesteś tutaj:
  1. Start

Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Tajemnice roślin przyprawowych

19 czerwca 2017 r. nasza klasa i młodsi koledzy przyszli technicy żywienia i usług gastronomicznych wzięliśmy udział w warsztatach „Tajemnice roślin przyprawowych”.

Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Wszystkich Uczniów, Rodziców/prawnych Opiekunów młodzieży ZSLiZ oraz Przyjaciół szkoły zapraszamy serdecznie na uroczyste zakończenie roku szkolnego2016/2017,

List Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Zachęcamy wszystkich do zapoznania sie z treścią Listu Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Wymiana książek

Uwaga!

W okresie wakacyjnym wymiana książek w bibliotece szkolnej będzie możliwa w dniach:

03.07.2017 r. w godz. 10.00-13.00

07.07.2017 r. w godz. 10.00-13.00

02.08.2017 r. w godz. 10.00-13.00

Podsumowanie akcji "Podaruj książkę bibliotece szkolnej"

Akcja podaruj książkę bibliotece trwała od 01 grudnia 2016 r. do 31 maja 2017 r. W jej wyniku do biblioteki w płynęło 155 pozycji książkowych i 50 płyt dvd Historia II wojny światowej (serial dokumentalny).

Obóz militarny dla uczniów klas mundurowych

W dniach 13-14 czerwca w Gołdapi odbył się obóz militarny dla uczniów klas mundurowych.

Mikroorganizmy w rolnictwie

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej technikum rolniczego spotkali się z panem Zenonem Jasielonem. Przedmiotem spotkana były dobre mikroorganizmy, stanowiące probiotyki oraz korzyści z ich stosowania na glebę i rośliny. Uczniowie byli szczególnie zainteresowani zastosowaniem efektywnych...

Klucze odpowiedzi - "nowy" egzamin zawodowy

Wszystkich zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie zachęcamy do zapoznania się z kluczami odpowiedzi opublikowanymi dla poszczególnych kwalifikacji na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej .

Wyniki konkursu fotograficznego „Moja mała ojczyzna

W ramach konkursu fotograficznego otrzymaliśmy wiele zdjęć, które w piękny sposób ukazują Wasze najbliższe otoczenie, czyli Waszą mała ojczyznę.

Portal www.olecko.wm.pl o obozie proobronnym organizowanym przez MON

O udziale naszych uczniów w obozie proobronnym organizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej informuje portal www.olecko.pl. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją.