Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Niech żyje bal!

Zupełnie nie dawno dawno temu, lecz całkiem przed chwilą, bo 12 stycznia i nie za górami za lasami, lecz za wzgórzami, tuż pod lasem, w Folwarku Łękuk odbył się bal nad bale.

Spotkanie z Rodzicami/ prawnymi Opiekunami 18-01-2019 r.

Informujemy, że 18 stycznia 2019 r. w godz. 16.00-17.30 odbędzie się spotkanie z Rodzicami/ prawnymi Opiekunami uczniów ZSLiZ. Wykaz sal oraz program spotkania dostępne są w plikach do pobrania.

Deklaracje na egzamin zawodowy czerwiec - lipiec 2019 r.

Termin składania deklaracji na sesję czerwiec – lipiec 2019:

a/ do 18 lutego 2019 r

b/ do 29 marca 2019 r. (7 dni po otrzymaniu informacji o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie) w przypadku ponownego przystępowania do egzaminu przez zdających (uczniów, osoby,...

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO “CHAMPS OF ENGLISH”

1 marca 2019 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych W Olecku odbędzie się piąta edycja powiatowego konkursu języka angielskiego Champs of English. Szczegółowe informacje dostępne są w plikach do pobrania.

Klucz wyboru poprawnych odpowiedzi z nowego egzaminu zawodowego – styczeń 2019 r.

Poniżej zamieszczamy klucze odpowiedzi do części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który odbył się 10 stycznia 2019 r.

 

Oferta kształcenia dla dorosłych od lutego 2019 r.

Informujemy, że zbża się koniec rekrutacji do Szkoły Policealnej Nr 1 i na kwalifikacyjne kursy zawodowe. Szczegóły dotyczec rekrutacji znajdują się w zakłądce "Rekrutacja".

Pogotowie maturalne 2019

Rusza kolejna edycja kursów przygotowujących do matury pod nazwą "Pogotowie Maturalne 2019". Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły, do jakiej uczęszczają. W tym roku przygotowaliśmy zajęcia z matematyki, języka angielskiego oraz...

INFORMACJA O OPŁATACH ZA EGZAMIN MATURALNY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Egzamin maturalny z każdego przedmiotu obowiązkowego i przedmiotu dodatkowego na danym poziomie, zarówno w części ustnej, jak i w części pisemnej, jest odpłatny dla: 1. absolwentów, którzy po raz trzeci i kolejny przystępują do egzaminu maturalnego z tego samego przedmiotu...

Maturzyści ZSLiZ wykorzystali czas wolny od szkoły na... naukę

Już kolejny raz w czasie wolnym od zajeć dydaktycznych w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych  w Olecku organizowane były warsztaty przygotowujące go egzaminu maturalnego. 27 grudnia 2018 r. młodzież ćwiczyła umiejetnosci sprawdzane podczas ustnego egzaminu maturalnego z języka...

Absolwentka ZSLiZ z nagrodą Prezydenta Ełku

Miło nam poinformować, że Emilia Świrydowicz, absolwentka technikum architektury krajobrazu, zajęła pierwsze miejsce w jedenastym konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce zwiazanej z Ełkiem. GRATULUJEMY!