zsliz.olecko1@gmail.com

1. Start
  2. Aktualności

Posiedzenie Rady Pedagogicznej

Przypominamy, że posiedzenie Rady Pedagogicznej ZSLiZ w Olecku odbędzie się 30 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 10.00 w pokoju nauczycielkim.

Rocznica zwycięstwa Polaków w Bitwie Warszawskiej

15 sierpnia został ustanowiony świętem na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Dzienniczki praktyk do 29 sierpnia 2017 r.

Wszystkim uczniom Technikum Nr 1 i Szkoły Policealnej Nr 1 przypominamy o obowiązku dostarczenia Dzienniczków praktyk do kierownika kształcenia praktycznego w nieprzekraczalnym terminie do 29 sierpnia 2017 r.

Egzamin maturalny 2017 - sesja poprawkowa

Przypominamy, że listy osób uprawnionych do egzaminu maturalnego w sesji poprawkowej znajdują się w na tablicy informacyjnej w holu głównego budynku ZSLiZ.

Ankieta dla absolwentów ZSLiZ

Szanowni Absolwenci Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku, zachęcamy Was do wypełnienia anonimowej ankiety. Wasze opinie i sugestie są bezcenne podczas planowania dalszego rozwoju ZSLiZ w Olecku.

Opłata za egzamin maturalny nie dotyczy sesji poprawkowej

W związku ze zbliżającą się sesją egzaminu w terminie poprawkowym przypominamy, że osoby przystępujące do tego egzaminu nie wnoszą opłaty.

Pokaż, że pamiętasz! Powstanie Warszawskie

1 sierpnia, w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ruszamy z akcją „Pokaż, że pamiętasz!” Znajdź grób kogoś, kto uczestniczył w powstaniu warszawskim, zaopiekuje się nim, prześlij nam relację fotograficzną. Pokaż, że pamiętasz!

Zdobądź zawód w ciągu DZIESIĘCIU miesięcy - OPIEKUN MEDYCZNY (czekamy do 15 sierpnia 2017 r.)

Wszystkie dorosłe osoby zainteresowane krótką formą kształcenia prowadzoną w systemie zaocznym zapraszamy do Szkoły Policealnej Nr 1 w Olecku kształcącej w zawodzie OPIEKUN MEDYCZNY.

Rozpocznij naukę w zawodzie technik rachunkowości i zdobądź konkretny zawód

Wszystkie osoby zainteresowane kształceniem w zawodzie TECHNIK RACHUNKOWOŚCI zapraszamy do bezpłatnej Szkoły Policealnej Nr 1 w Olecku.