Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Gala Oleckiego Sportu

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi organizacji Gali Oleckiego Sportu.

Warsztaty maturalne z języka polskiego i matematyki

Informujemy, że uczniowie klas programowo najwyższych będą mogli wziąć udział w warsztatach przygotowujacych do egzaminu maturalnego:

  •  Matematyka 29-03-2018 r. godz. 12.00– (prowadząca – p. U. Nartowicz)
  •  Język polski 30-03-2018 r. godz. 09.00– (prowadzący – P. Michniewicz)

VI edycja konkursu "Europejski Smak Czekolady 2018"

Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku wraz z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Olecko mają przyjemność zaprosić Państwa do udziałuw Konkursie „Europejski Smak Czekolady 2018”

Innowacje pedagogiczne w ZSLiZ

W roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku realizowane są innowacje pedagogiczne:

 

Rekolekcje Wielkopostne 19-21 marca 2018 r.

Przypominamy, że Rekolekcje Wielkopostne odbędą się od 19 do 21 marca 2018 r. zgodnie z załączonym harmonogramem. Uczniowie, którzy nie uczestniczą w rekolekcjach, będą realizowali lekcje z języka angielskiego z p. J. Tyczkowską i zajęcia z języka polskiego z p. P. Michniewiczem.

Technik hotelarstwa w działaniu

Zachecamy wszystkich do obejrzenia filmu z zajęć praktycznych uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa. Film powstał we współpracy z młodzieżą kształcącą się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych z inicjatywy Alicji Drażby, nauczycielki...

Dofinansowanie dla Stowarzyszenia Przyjaciół ZSLiZ na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Miło nam poinformować, że złożona przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZSLiZ w Olecku oferta w otwartym konkursie w ramach zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej otrzymała uznanie komisji konkursowej,

Próbny egzamin maturalny MARZEC 2018

Informujemy, że od 19 do 21 marca 2018 r. uczniowie klas programowo najwyższych wezmą udział w próbnym egzaminie maturalnym według harmonogramu dostępnego w plikach do pobrania. Diagnoza przedmaturalna będzie odbywała się również w czasie zajęć pozalekcyjnych.