Harmonogram egzaminów maturalnych
w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku sesja egzaminacyjna Maj 2024 r.
PISEMNE – AKTUALIZACJA!!!
Zdający przybywają na egzaminy (język polski/ matematyka)
najpóźniej o godz. 07:30, a na pozostałe przedmioty najpóźniej o godz. 8:15
L.P. |
Przedmiot |
Data egzaminu |
Godzina |
Sala |
Czas pisania |
1. |
Język polski PP |
07.05.2024r. (wtorek) |
9:00 |
sala 37 (sala gimnastyczna) |
Formuła 2023 – 240 min. |
Formuła 2015 – 170 min. |
|||||
2. |
Matematyka PP |
08.05.2024r. (środa) |
9:00 |
sala 37 ( sala gimnastyczna ) |
Formuła 2023 – 180 min. |
Formuła 2015 – 170 min. |
|||||
3. |
Język angielski PP |
09.05.2024r. (czwartek) |
9:00 |
sala 201 – Formuła 2023 sala 7, 113 – Formuła 2015 *listy zdających podane poniżej |
Formuła 2023 – 120 min. |
Formuła 2015 – 120 min. |
|||||
4. |
Język angielski PR |
13.05.2024r. (poniedziałek) |
9:00 |
sala 44 – Formuła 2023 – 150 min |
|
sala 1 ( sala konferencyjna internatu) – Formuła 2015 – 150 min. |
|||||
5. |
Biologia PR |
14.05.2024r. (wtorek) |
9:00 |
sala 1 (sala konferencyjna internatu) |
Formuła 2015 – 180 min. |
6. |
Chemia PR |
16.05.2024r. (czwartek) |
9:00 |
sala 1 (sala konferencyjna internatu) |
Formuła 2015 – 180 min. |
7. |
Geografia PR |
17.05.2024r. (piątek) |
9:00 |
sala 1 (sala konferencyjna internatu) |
Formuła 2023 – 180 min. Formuła 2015 – 180 min. |
8. |
Język polski PR |
20.05.2024r. (poniedziałek) |
9:00 |
sala 1 (sala konferencyjna internatu) |
Formuła 2015 – 180 min. |
9. |
Historia PR |
21.05.2024r. (wtorek) |
9:00 |
sala 1 (sala konferencyjna internatu) |
Formuła 2023 – 180min. |
AKTUALIZACJA !!!
09.05.2024r. Język angielski PP sala 113 – FORMUŁA 2015
*Lista zdających
- Dobrosława B.
- Mateusz B.
- Dominika B.
- Magdalena Ch.
- Rafał K.
- Weronika K.
- Milena O.
09.05.2024r. Język angielski PP sala 7 – FORMUŁA 2015
*Lista zdających
- Olaf M.
- Weronika Wiktoria S.
- Weronika S.
- Nadia Sz.
- Weronika T.
- Mateusz W.
09.05.2024r. Język angielski PP sala 201 – FORMUŁA 2023
*Lista zdających
- Filip B.
- Weronika J.
- Kacper Antoni K.
- Kamil Sz.
- Aleksander S.
- Maja W.
Harmonogram egzaminów maturalnych
w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku sesja egzaminacyjna Maj 2024 r.
USTNE – AKTUALIZACJA!!!
Uwaga!!! Godziny zdawania egzaminów ustnych mogą ulec zmianie.
Prosimy, aby zdający przybywali co najmniej
15 minut przed wyznaczonym czasem wejścia na egzamin.
JĘZYK POLSKI 21.05.2024r. SALA: 211 FORMUŁA 2015 PRZEWODNICZĄCY/EGZAMINATOR: Urszula Romotowska CZŁONEK: Mariola Pezowicz |
||
Lp. |
Imię i nazwisko |
Godziny egzaminu |
1. |
Dobrosława B. |
09:00-09:30 |
2. |
Mateusz B. |
09:15-09:45 |
3. |
Dominika B. |
09:30-10:00 |
4. |
Magdalena Ch. |
10:00-10:30 |
5. |
Rafał K. |
10:15-10:45 |
6. |
Weronika K. |
10:30-11:00 |
7. |
Milena O. |
11:00-11:30 |
8. |
Weronika Wiktoria S. |
11:15-11:45 |
9. |
Weronika S. |
11:30-12:00 |
10. |
Nadia Sz. |
12:00-12:30 |
11. |
Weronika T. |
12:15-12:45 |
12. |
Mateusz W. |
12:30-13:00 |
JĘZYK POLSKI 22.05.2024r. SALA: 213 FORMUŁA 2023 PRZEWODNICZĄCY/EGZAMINATOR: Marzena Wiszniewska CZŁONEK: Emilia Przemielewska |
||
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Godziny egzaminu |
1. |
Filip B. |
09:00-09:30 |
2. |
Weronika J. |
09:15-09:45 |
3. |
Kacper Antoni K. |
09:30-10:00 |
4. |
Aleksander S. |
10:00-10:30 |
5. |
Kamil Sz. |
10:15-10:45 |
6. |
Maja W. |
10:30-11:00 |
JĘZYK ANGIELSKI 23.05.2024r. SALA: 211 FORMUŁA 2015 PRZEWODNICZĄCY/EGZAMINATOR: Justyna Tyczkowska CZŁONEK: Oksana Korzun |
||
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Godziny egzaminu |
1. |
Dobrosława B. |
09.00-09.15 |
2. |
Mateusz B. |
09.15-09.30 |
3. |
Dominika B. |
09.30-09.45 |
4. |
Magdalena Ch. |
09.45-10.00 |
5. |
Rafał K. |
10.00-10.15 |
6. |
Weronika K. |
10.15-10.30 (przerwa 10:30-11:00) |
7. |
Milena O. |
11.00-11.15 |
8. |
Weronika Wiktoria S. |
11.15-11.30 |
9. |
Weronika S. |
11.30-11.45 |
10. |
Nadia Sz. |
11.45-12.00 |
11. |
Weronika T. |
12.00-12.15 |
12. |
Mateusz W. |
12.15-12.30 |
JĘZYK ANGIELSKI 23.05.2024r. SALA: 213 FORMUŁA 2023 PRZEWODNICZĄCY/EGZAMINATOR: Justyna Cimochowska CZŁONEK: Marta Bielenica |
||
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Godziny egzaminu |
1. |
Filip B. |
09.00-09.15 |
2. |
Weronika J. |
09.15-09.30 |
3. |
Kacper Antoni K. |
09.30-09.45 |
4. |
Aleksander S. |
09.45-10.00 |
5. |
Kamil Sz. |
10.00-10.15 |
6. |
Maja W. |
10.15-10.30 |