Kolejni OPIEKUNOWIE MEDYCZNI ukończyli naukę

23 czerwca 2017 r. świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej Nr 1 kształcącej w zawodzie OPIEKUN MEDYCZNY odebrała kolejna grupa osób.

Kilkunastu abiturientów w ciągu dziesięciomiesięcznej nauki realizowanej w systemie zaocznym zdobyło wiedzę oraz umiejętności z zakresu:

• podejmowania działalności w ochronie zdrowia;
  • rozpoznawania problemów i potrzeb osoby chorej i niesamodzielnej;
  • pielęgnowania osoby chorej i niesamodzielnej;
  • organizowania i wykonywania czynności opiekuńczych.

Teraz nasi Opiekunowie oczekują na wyniki z państwowego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie z kwalifikacji: Z.04Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej. Egzamin realizowany jest w ZSLiZ w nowoczesnej sali czynności higienicznych.

Informujemy, że podjęcie nauki w zawodzie OPIEKUN MEDYCZNY będzie możliwe od września 2017 r. Warunkiem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie do sekretariatu Wniosku o przyjęcie, świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej, fotografii oraz zaświadczenia wydanego przez lekarza medycyny pracy (szczegóły w zakładce „Rekrutacja”).