ZSLIZ na Europejskich Dniach Pracodawcy

22 listopada 2017 r. uczniowie ZSLiZ uczestniczyli w konferencji zorganizowanej z okazji Europejskich Dni Pracodawcy pod hasłem: „Stawiam na …pracę”. Stanowiska zorganizowane przez uczniów przybliżały kierunki kształcenia oferowane w ZSLIZ, tj.:

technik logistyk ze specjalnością wojskową, technik rolnik ze specjalnością mechanika maszyn rolniczych, technik żywienia  i usług gastronomicznych ze specjalnoscią promocja zdrowia, technik hotelarstwa, technik geodeta ze specjalnością kosztorysowanie, technik architektury krajobrazu. Doradca zawodowy ZSLIZ przygotował też punkt, w którym można było wykonać test kompetencji i predyspozycji zawodowych.  Nasi uczniowie przedstawili krótkie skecze. Miniscenki w zabawny sposób przybliżały kierunki kształcenia oferowane w ZSLiZ. Uczniowie kształcący się w zawodzie technik logistyk ze specjalnością wojskową zaprezentowali krótką musztrę.