Strzelcy wspierają akcje pomocowe!

9 grudnia w Olecku odbyła się wielka impreza charytatywna, w której wzięli udział członkowie Związku Strzeleckiego STRZELEC OSW  z Jednostek Strzeleckich w Olecku 1029 i w Gołdapi 1037. Członkowie Strzelca to głównie młodzież z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku.

Był to już kolejny raz, kiedy młodzież strzelecka wspierała taką inicjatywę. Najwyższym celem był uśmiech dziecka…

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in.: występy grup artystycznych (dzieci z przedszkoli "Kubuś i Przyjaciele" oraz "Jedyneczka", zespół Trzy Nuty, Anna Adamczyk z Kowali Oleckich, grupy taneczne "Kryptonix z Klubu Fitness Mezomorf w Olecku i Imagination z Kowali Oleckich, zespół Radioaktywni, uczestnicy WTZ w Olecku), przejażdżki konne, karaoke, czytanie bajek, fotopunkt ze Świętym Mikołajem, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci, stoiska kulinarne i ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych atrakcji. Mikołaki, zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Dziecka. Podczas imprezy odbyła się zbiórka charytatywna na „Schody dla Laury”. Imprezę zakończył pokaz laserowy.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem:

St.sierż.ZS Eliza Mrzilek- Święcka