Certyfikaty ukończenia kursu i OFERTA NOWYCH BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ

Informujemy, że certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu z obsługi drona i map cyfrowych zostaną wręczone 21-02-2018 r. o godz. 10.00 w Galerii. Osoby, które uczestniczyły w wyżej wskazanym kursie, będą miały możliwość udziału w następujących szkoleniach do wyboru: Podstawy programowania, IT Security, Web Editing, Współpraca Online, CAD.

1. PODSTAWY PROGRAMOWANIA – moduł ten pozwala kandydatom wykazać się znajomością pojęć i umiejętności związanych z wykorzystaniem myślenia komputacyjnego i tworzenia prostych programów komputerowych

2.   IT SECURITY – moduł ten pozwala kandydatom wykazać się znajomością głównych zagadnień związanych z bezpiecznym korzystaniem z technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w życiu codziennym oraz umiejętności stosowania odpowiednich metod i aplikacji do zabezpieczenia umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu połączenia sieciowego i umiejętności właściwego zarządzania informacjami i danymi

3.   WEB EDITING – moduł ten pozwala udowodnić rozumienie zasad publikacji witryn internetowych online oraz umiejętności: tworzenia, umieszczania w Internecie i zarządzania stronami internetowymi.

4.  WSPÓŁPRACA ONLINE – moduł ten pozwala wykazać się znajomością zasad współpracy online oraz umiejętnościami konfiguracji narzędzi do współpracy online, pracy przy ich użyciu, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień przechowywania plików w chmurze, korzystania z kalendarza online, korzystania z portali społecznościowych, z sieci środowiska do uczenia się oraz technologii mobilnej.

5.  CAD – moduł ten dedykowany jest dla osób pracujących lub uczących się, zajmujących się architekturą, inżynierią i konstrukcją, pragnących certyfikować swoje umiejętności w zakresie pracy dwóch wymiarach w środowisku CAD, międzynarodowym certyfikatem. Moduł przeznaczony jest również dla osób spoza sektora technicznego, które chcą uzyskać certyfikat ECDL CAD.

Szczegóły dotyczące poszczególnych szkoleń dostepne są w plikach do pobrania.