Po raz kolejny wszyscy absolwenci kursu rolniczego zdali egzamin zawodowy

Miło nam poinformować, że wszyscy absolwenci kwalifikacyjnego kursu zawodowego, którzy podczas sesji egzaminacyjnej styczeń – luty 2017 r. przystąpili do egzaminu zawodowego, potwierdzili kwalifikację R.03 Prowadzenie produkcji rolniczej.

Po ukończeniu kursu R.16 Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej i zdaniu egzaminu zawodowego wszystkie osoby z wykształceniem średnim uzyskają tytuł technika rolnika. Informujemy, że od września 2017 r. planowane jest uruchomienie kursu R.03 i R.16. Warunkiem przyjęcia na kurs jest dostarczenie do sekretariatu szkoły wniosku o przyjęcie na kurs wraz ze świadectwem ukończenia szkoły i zaświadczeniem wydanym przez lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w zawodach rolniczych.

Szczegółowe informacje nt kwalifikacyjnych kursów zawodowych znajdują się w załączniku.