„Kreatywni Zawodowcy”.

27 Listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny turniej klas pod hasłem „Kreatywni Zawodowcy”. Przebiegał on w formie rywalizacji klas w konkurencjach związanych z nauczanymi w naszej szkole zawodami.

Celem imprezy było zwiększenie motywacji uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy o zawodach, rozwijanie zainteresowań, wzbudzanie refleksji o swoich zdolnościach i umiejętnościach, zachęcenie do planowania własnej ścieżki kariery edukacyjnej i zawodowej oraz  pobudzenie aktywności i kreatywności uczniów i ich  integracja.

Wszyscy uczniowie szkoły zasługują na ogromne brawa. Zadania konkursowe były bardzo różnorodne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością oraz wiedzą i umiejętnościami zawodowymi.

W turnieju zwyciężyła klasa 1 TL5, tuż za nią uplasowały się ex aequo  klasy 3 THR i 2 TLR, a trzecie  zajęła klasa 1 TL4.

06.12.201 r. podczas apelu organizacyjnego zostaną wręczone uczniom dyplomy i drobne upominki sponsorowane przez Radę Rodziców ZSLiZ oraz firmy:

„Manufaktura Reklamy”- Dorota Olszewska Mioduszewska; „Art-Styl”  Barbara i Grzegorz Burba, P.P.H.U. Krzysztof Szymczyk „Centrum Ogrodnicze”, oraz sklep MDM Dorota Hościło.

Zamieszczamy kilka zdjęć z imprezy.

Po więcej zdjęć uczniowie mogą się zgłaszać do pedagoga szkolnego.

Autor: Cecylia Chilińska