Studniówka 2020

Dnia 11 stycznia 2020 r. w lokalu „Metamorfoza” w Olecku odbyła się studniówka szkolna. W imprezie uczestniczyły dwie klasy maturalne – 4 TL (technikum logistyki) oraz 4 THŻR (klasa łącząca technikum hotelarstwa, technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum rolnicze).

Uczniowie rozpoczęli studniówkę uroczystym powitaniem wszystkich zgromadzonych gości – pani dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Marzanny Pojawy-Grajewskiej, pani wicedyrektor Urszuli Nartowicz, wychowawców klas maturalnych pani Urszuli Romotowskiej oraz pani Agnieszki Ratusznej, a także nauczycieli pełniących obowiązki wychowawców w poprzednich latach –pani Małgorzaty Essel, pani Anny Olszewskiej, pani Sylwii Stypułkowskiej, obecnemu burmistrzowi Olecka – panu Karolowi Sobczakowioraz rodziców. Maturzyści podziękowali dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w ich edukację, opiekę orazwszystkie spędzone wspólnie chwile. Po przemówieniu uczniów głos zabrała pani dyrektor, życząc zgromadzonym dobrej zabawy i przypominając o zbliżającym się egzaminie maturalnym. Po oficjalnych wystąpieniach nadszedł czas na wspaniałą zabawę, która trwała aż do białego rana.

Autor: Agnieszka Ratuszna