Apel dyrektor ZSLiZ

Zwracam się z ogromnym apelem do wszystkich uczniów. To nie są ferie. To jest czas kwarantanny. Ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Nie wolno nam powielić włoskich błędów. Tam duża część młodzieży potraktowała brak zajęć w szkołach jako okazję do zabawy i spotkań towarzyskich, przyczyniając się do lawinowego przyrostu zakażeń. Zalecam ograniczenie kontaktów z innymi osobami, także przyjaciółmi i krewnymi do niezbędnego minimum. Życie towarzyskie przenieście do internetu, a lekarstwem na nudę niech będą książki, hobby lub prace domowe. Proszę również o korzystanie z dostępu do dziennika elektronicznego, poprzez który nauczyciele będą wysyłać materiały do samodzielnego opracowania i nauki w domu.

Marzanna

Marzanna Pojawa-Grajewska