Zapraszamy na konferencję „W kalejdoskopie prawa oświatowego – rok szkolny 2019/2020”

Dnia 20.09.2019 r. (piątek) w godzinach 11.00 – 15.00 odbędzie się w sali widowiskowej Internatu Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku konferencja na temat zmian w prawie oświatowym. W czasie spotkania poruszone zostaną zagadnienia prawa pracy, zagadnienia awansu zawodowego oraz oceny nauczycieli. Zostaną omówione również kwestie planowania i realizacji zadań obligatoryjnych w bieżącym roku szkolnym. Zaprezentowany zostanie również wdrażany w tym roku szkolnym Krajowy Program Doskonalenia Nauczycieli.

Program konferencji:

- otwarcie konferencji – Marzanna Pojawa-Grajewska, dyrektor ZSLiZ w Olecku

- Krajowy Program Doskonalenia Nauczycieli – Michał Jodko, dyrektor MODN w Ełku

- szkolenie „W kalejdoskopie prawa oświatowego – rok szkolny 2019/2020” – Ewa Halska, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty

Konferencja jest organizowana przez MODN w Ełku we współpracy z Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku.

Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy.